13.6.2020

Yhteistyömme Aito Säästöpankin kanssa

Olet ehkä törmännyt Aito Säästöpankin kampanjaan verkossa tai printtilehtiä lukiessasi. Kampanjan kuvauksiin valittiin mallit toimistoltamme. Kampanjakuvissa esiintyvät ammattitaitoiset mallimme Marju ja Aleksi.

Kampanjassa on kyse Aito Säästöpankin ja Huittisten Säästöpankin yhdistymisestä, joka tapahtui 1.6.2020. Jatkossa pankki toimii nimellä Aito Säästöpankki, palvellen henkilö-, yritys- sekä maa- ja metsätalousasiakkaita 15 kunnan alueella Pirkanmaalla ja Satakunnassa. Yhdistymisen myötä Aito Säästöpankki nousi Suomen toiseksi suurimmaksi Säästöpankkiryhmän säästöpankiksi.

Kampanjakuvaukset osoittavat jälleen monipuolisuuteemme mallitoimistona. Lähiaikoina olemme tehneet Säästöpankin lisäksi yhteistyötä muun muassa ET-lehden ja vaatemerkki Blaa!:n kanssa. Erityyppisiin kuvauksiin löydät malleja satojen ammattilaistemme joukosta, niin muoti- ja mainoskuvauksiin kuin lehtikuvauksiin, erilaisiin kampanjakuvauksiin, sekä pr-toimeksiantoihin.  

Yhdistyminen on ajankohtainen teema tässä haastavassa ajassa. Mallimme viestivät näissä kuvissa yhteistyön ja yhteisöllisyyden voimaa. Pidetään siitä kiinni!

Kiitos yhteistyöstä Aito Säästöpankki, Marju ja Aleksi!

Viimeisimmät artikkelit:

19.3.2023
MALLIMME Mikko M ja Kiia Tommy Hilfiger -konseptiliikkeen kuvauksissa

Kevätaurinko lämmittää ulkona ja tuuli puhaltaa lempeästi. Kevään tuovat vahvasti mieleen myös nämä alla olevat mainoskuvat. Lempäälän Ideaparkissa sijaitsevan Tommy Hilfiger -konseptiliikkeen kevään mallistoa valikoituivat […]

15.3.2023
PROMODEL - malleja yrityksesi tarpeisiin!

Mallin buukkaaminen meidän kauttamme on helppoa ja vaatii vain yhden lyhyen sähköpostin, jossa kerrot tarpeesi. Meiltä palataan vuorokauden kuluessa asiaan. Otathan meihin rohkeasti yhteyttä, kun tarvitset malleja kuvauksiin!

24.2.2023
Upea MALLIMME Veera K Kotilieden kuvauksissa

Tuoreen Kotiliesi Käsityö -lehden numeron kannessa hehkuu upea mallimme Veera K. Meiltä löydät erinomaisen laajan valikoiman malleja erityyppisiin naisten- ja muotilehtien sekä erilaisten vaatemerkkien kuvauksiin.

20.2.2023
MALLIMME Carola ja Maija NP Housukaupan kuvauksissa

Olemme tehneet jo vuosia yhteistyötä NP Housukaupan kanssa. Näihin mainoskuviin housuja esittelmään valittiin mallimme Carola ja Maija.

12.2.2023
MALLIMME Tampereen Häämessujen näytöksessä

Ilmassa oli käsinkosketeltavaa romantiikkaa, kun mallimme esittelivät viime viikolla upeaa pukuloistoa Tampereen Häämessuilla. Jo 28. kerran järjestetyt messut tarjosivat paljon inspiraatiota tuleville morsiuspareille.

Promodel Model Management
Rautalepänkatu 19, 33870 Tampere

040 737 5055
[email protected]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram