7.8.2021

Mallimme Marietta ja Anas AVIAn syysmalliston kuvauksissa

Kesä lähestyy pian loppuaan, ja lomailun jälkeen on taas aika palata omien liikunnallisten harrastusten pariin ja aktiivisempaan arkeen. Mallimme Marietta ja Anas esittelevät alapuolella olevissa kuvissa amerikkalaisen urheiluvaatteiden pioneeribrändin AVIAn syysmallistoa.

AVIA on yksi pitkäaikaisista yhteistyökumppaneistamme. Laadukas asiakaspalvelumme ja lukuisat ammattitaitoiset, sporttikuvauksiin sopivat mallimme takaavat meillä pitkiä yhteistöitä. Voit aina luottaa siihen, että meiltä saat hyvät mallit kuvauksiisi.

AVIA on toiminut vuodesta 1979, ja Suomeen brändin mallisto rantautui viime vuoden alussa. Monipuolisen malliston ominaispiirteitä ovat yhdisteltävyys, toiminnallisuus, yksityiskohdat ja ennen kaikkea laatu. AVIAlta löydät koko perheelle sopivia pehmeitä oloasuja, toiminnallisia treenitrikoita ja sporttisia vapaa-ajan vaatteita, jotka ovat kaikki keskenään yhdisteltävissä.

Iso kiitos jälleen yhteistyöstä AVIA sekä upeat mallimme Marietta ja Anas!

Viimeisimmät artikkelit:

9.6.2026
Mikko M ja Marietta Tommy Hilfiger -konseptiliikkeen mainoskuvissa

Mallimme Mikko M ja Marietta esittelevät tuoreissa mainoskuvissa Lempäälän Ideaparkissa sijaitsevan Tommy Hilfiger -konseptiliikkeen kesäisiä asuja.

Kesäsesongin tuotteet ovatkin liikkeessä juuri nyt parhaimmillaan.

29.5.2026
Liberon mainosvideoilla lapsimallit Eva ja Hugo

Lapsimallit Eva ja Hugo valittiin meiltä vaippamerkki Liberon uusille, pirteille mainosvideoille. Kauttamme saakin buukattua kaiken ikäisiä esiintyjiä vauvasta vaariin.

20.5.2026
Promodelin ammattimallit Jukka Rintalan Unelmien horisontti -näytöksessä Pori Fashion Weekillä

Promodel on tehnyt koko 22-vuotisen historiansa ajan yhteistyötä Jukka Rintalan kanssa. Mallimme loistivat kauneudellaan ja ammattitaidollaan Jukka Rintalan 50-vuotista taiteilijanuraa kunnioittavassa Unelmien horisontti - The Way of Dreams -nimisessä couturepuku-näytöksessä Pori Fashion Weekillä.

19.5.2026
Mallimme Danny Lumenen brändikuvissa

Mallimme Danny valittiin kotimaisen kauneudenhoidon huippumerkin Lumenen brändikuvauksiin. Lumene kehittää tehokkaita ja vastuullisia kauneudenhoitotuotteita paremman tulevaisuuden puolesta.

8.5.2026
Yhteistyömme Alpan kanssa sai jatkoa - mainoskuvissa ihastuttava mallimme Veera K

Yhteistyömme kotimaisen neulemerkki Alpan kanssa sai jatkoa. Tuoreissa mainoskuvissa säihkyy luonnonkauniina mallimme Veera K. Parhaiten toiminnan tasokkuudesta kertookin se, kun asiakas buukkaa meiltä uudestaan malleja kuvauksiinsa.

Promodel Model Management
Rautalepänkatu 19, 33870 Tampere

040 737 5055
jenni.ahola@promodel.fi

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram