Olemme tehneet pitkään yhteistyötä kotimaisen vaatemerkki Blaan kanssa. Keväisen kauniin malliston kuvauksissa pääsi loistamaan ammattitaitoinen mallimme Marietta.
Olemme korkean profiilin mallitoimisto ja tarjoamme laadukasta ja monipuolista palvelua asiakkaillemme. Vuosia kestänyt yhteistyömme Blaa!:n kanssa on sujunut loistavasti ja sai jatkoa syksyisten kuvausten merkeissä. Kuvissa säteilevät mallimme Marietta ja Nora.
Blaa! on kotimainen vaatemerkki, joka suunnittelee ja valmistaa kestäviä ja ympäristöystävällisiä vaatteita niin aikuisille kuin lapsillekin. Kaikki tuotteet valmistetaan Euroopan rajojen sisällä. Uudesta mallistosta löydät erilaisilla iloisilla kuoseilla varustetut mukavat ja eettisesti tuotetut vaatteet, jotka sopivat moneen menoon.
Tällaista palautetta olemme saaneet sujuvasta yhteistyöstämme: "Olemme tehneet onnistunutta yhteistyötä Promodelin kanssa jo useamman vuoden. Aina tarvitessamme mallia voimme luottaa siihen, että lyhyelläkin varoitusajalla meille sopiva kasvo löytyy. Mallit ovat takuuvarmasti ammattitaitoisia, ajoissa paikalla ja valmiita työskentelemään yrityksemme parhaaksi. Säästämme itse kallista työaikaamme, kun kuvaukset ja sen järjestelyt hoituvat sujuvasti muutamalla sähköpostiviestillä. Ammattitaitoisilla malleilla on ollut suuri merkitys myös siihen, että naistenmallistomme myynti on moninkertaistunut muutamassa vuodessa. Laadukkaat kuvat erottuvat edukseen sosiaalisessa mediassa ja houkuttelevat asiakkaat verkkokauppaamme." - Minna Linna, Blaan suunnittelija, yrittäjä, Besign Oy
Laitahan meille viestiä, kun sinulla on tarvetta malleille!










Kiitos yhteistyöstä Blaa!, kuvaustiimi sekä valloittavat mallimme Marietta ja Nora!
Olemme tehneet pitkään yhteistyötä kotimaisen vaatemerkki Blaan kanssa. Keväisen kauniin malliston kuvauksissa pääsi loistamaan ammattitaitoinen mallimme Marietta.
Etsimme jatkuvasti listoillemme uusia, hyvän asenteen omaavia malleja kaikista ikäkategorioista, lapsista aina eläkeläisiin asti. Tämän postauksen kuvissa näkyy läpileikkaus sen tyyppisistä malleista, jotka ovat viime vuosina työllistyneet eniten erilaisiin toimeksiantoihin ja jollaisia erityisesti etsimme lisää listoillemme.
Tässä kuussa Tampereelle auenneen, uuden Baonami-nimisen ravintolan mainoskuvissa säteilevät mallimme Laura, Eija-Liisa, Mercy, Leo ja Juha. Pacific sushia, vartaita, bao buneja ja bowleja tarjoileva ravintola sijaitsee aivan Tampereen rautatieaseman vieressä, osoitteessa Hämeenkatu 3.
Laulaja-lauluntekijä Pyry Laakso julkaisi uuden singlen perjantaina 13. helmikuuta. Silmät ei valehtele on moderni popkappale, joka pitää otteessaan heti ensitahdeilta lähtien. Uunituoreella musiikkivideolla esiintyy isossa roolissa laulajan kanssa ammattitaitoinen mallimme Sissi.
Viime viikonloppuna 31.1.-1.2. Tampereen Häämessut & Juhlat -tapahtumassa koettiin rakkaudentäyteistä messuhumua ja upeaa pukuloistoa. Promodelin toteuttamat, tasokkaat Hää- ja juhlamuotinäytökset toivat Suomen parhaat juhlapukuliikkeet estradille.
Promodel Model Management
Rautalepänkatu 19, 33870 Tampere
040 737 5055
jenni.ahola@promodel.fi